Najlepšie destinácie v Európe na Veľkú noc

Veľká noc je pre európske deti dôležitá. Hovorí sa, že tisíce obrovských zvonov plných čokoládových vajíčok opúšťajú Rím a ukladajú si čokoládu po celej Európe. Podľa legendy, ak urobíš vtipnú tvár, zatiaľ čo zvony sú tesne nad hlavou, môžete mať usmievavú tvár navždy!

Veľká noc v Európe je taktiež ročným obdobím, keď sú slnečné dni späť, kvety v kvete a dni dlhšie a teplejšie. Vychutnajte si najlepšie európske destinácie pre vaše veľkonočné sviatky.
 

1. Colmar
Francúzsko

Colmar, v Alsasku, je destináciou, ktorá sa objavuje počas celého roka. Je to ideálne miesto na Vianoce; pre jeho slávny trh! Colmar je tiež veľmi romantickou destináciou na Valentína a ideálnou destináciou pre návštevu mesta na Veľkú noc.

Mesto Colmar oslavuje jar od 4. apríla do 22. apríla 2019. V centre mesta sú dva hlavné veľkonočné trhy. Viac ako 70 vystavovateľov ponúka originálne a remeselné výrobky. Je tu veľa vecí, ktoré môžete robiť v Colmar! Rezervujte si ubytovanie v Colmar. Najlepšie európske destinácie vám umožnia prežiť nezabudnuteľné zážitky, ako je ochutnávka vín Alsace.

Best easter destinations in Europe - Colmar-Easter-Copyright-tourisme-Colmar-2 - European Best Destinations


 
2. Viedeň
Rakúsko

Viedeň je v top 10 európskych destináciách, ktoré sú s plilákaním cestovateľov najúspešnejšie. Viedeň je príjemná a bezpečná. Mesto je skanzen, kde sa stretávajú dejiny a kultúra. V Zlatej sieni Muzikvereinu si môžete vychutnať Mozartove klavírne koncerty, objaviť palác Schönbrunn alebo sa jednoducho prejsť mnohými veľkonočnými trhmi po celom meste. Vo Viedni na vás čakajú tri veľkonočné trhy.

vienna-austria-tourism-best-easter-destinations


 
3. Madeira
Portugalsko

Madeira je určite najkrajším ostrovom v Európe s miernym podnebím po celý rok a nedotknutou prírodou. Madeira je bohatá na históriu, kultúru, gastronómiu, tradíciu. Na terase si môžete vychutnať slávne typické "Madeira víno". Pre dokonalý pobyt odporúčame "Belmond Reid Palace", obľúbený hotel Winstona Churchilla. Tiež maľoval v neďalekej rybárskej dedine "Camara de lobos".

 

Madeira je ideálnou destináciou na Veľkú noc pre turistov, milovníkov, dobrodruhov, dôchodcov alebo mladých párov. Je to 5-hviezdičkový cieľ! Rezervujte si najlepšie aktivity, ako aj svoj hotel, penzión alebo vilu na Madeire.
 

madeira-island-tourism-easter


 
4. Edinburgh
Škótsko

Začnite svoju Veľkonočnú cestu v Kráľovskej botanickej záhrade Veľkonočný chodník a vyskúšajte si lahodnú čokoládovú tyčinku vyrobenú z jej vlastného tajného receptu. Odhaľte chýbajúce ingrediencie, aby ste si od Mackie's of Scotland vyžiadali odmenu za čokoládu. Ak si chcete oddýchnuť od čokolády, prečo sa nepozrieť na veľtrh Alba Puppets Easter Show na Edinburskom hrade, aby ste zistili, čo sa asi chystá. Predstavte si svoj umelecký talent na podujatí Fabergé Family Fun v paláci Holyrood, kde sa môžete zúčastniť veľkonočného lovu vajíčok. Pridajte sa k vyhľadávaniu špeciálnych vajec Fabergé, kompletných hádaniek s tradičnou škótskou hudbou a tancom počas celého dňa, ktoré organizujú miestni interpreti CeilidhKids.

edinburgh-tourism-best-easter-destinations


 
5. Miláno
Taliansko

Milióny cestujúcich milujú Miláno. Objavte námestie Piazza del Duomo, nákupné centrum Vittorio Emanuele II. Miláno je moderné, tradičné s neuveriteľnou architektúrou. Je tiež hlavným mestom módy, ideálnym miestom na nákupy a vychutnanie si slnka a chutnej talianskej kuchyne.

milan-brera-design-district-street-milano


 
6. Valletta
Malta

Veľká noc na ostrove Malta je nevyhnutnou udalosťou. Pre tých, ktorí chcú tradične prežiť Veľkú noc, je Malta a hlavne Valletta ideálnymi destináciami. Veľkonočný pondelok sa stretáva, keď sa maltčania stretávajú ako rodina a deťom sa ponúkajú čokoládové vajíčka.

Ak sa vám páči sledovanie delfínov a oslavovať Veľkú noc s rodinou na ostrove Gozo ktorý sa nachádza len niekoľko kilometrov ďaleko! Nájdite si svoj hotel, apartmán, penzión za najlepšiu cenu a rezervujte si tie najlepšie aktivity a výlety na tomto krásnom ostrove pre dokonalú dovolenku na ostrove Malta.

valletta-malta-tourism-best-easter-destinations


 
7. Nice
Francúzsko

Nice symbolizuje francúzsku riviéru. Nice je elegantná a autentická destinácia kde objavíte tradičné provensálske trhy. Sledujte prácu miestnych remeselníkov a vychutnajte si autentickú kuchyňu. Nice je veľmi príjemnou destináciou na Veľkú noc. Slnko, more, obloha, farebné domy a gastronómia vás očarí!

Nice - Easter destinations in Europe - Copyright LiliGraphie - European Best Destinations


 
9. Lisabon
Portugalsko

Hlavné mesto Portugalska je jedným z najkrajších európskych hlavných miest. Na okraji rieky Tagus, Lisabon ponúka krajinu ako z pohľadnice. Objavte tradičné trhy, nezávislé obchody, chutné pečivo, neuveriteľné a romantické hrady, elegantné prímorské strediská, ktoré inšpirovali tvorcu Jamesa Bonda.

lisbon-portugal-view-easter-destination

 

 

Kontakt na parkovanie pri letisku

Adresa parkoviska

Galvániho 10, 821 04 Ružinov Bratislava, Slovenská republika

GPS súradnice

+48° 10' 26.88" +17° 10' 21.54"

E-mailová adresa
Telefónne číslo
+421 948 11 58 58

Pridajte si nás na sociálnych sieťach

Ak ste nútený rezerváciu zrušiť kontaktujte nás prosím e-mailom na  info@parkovanieletisko.sk  najneskôr 7 dní pred Vašim príchodom. V e-maily uveďte ŠPZ a dátum príchodu na parkovisko.