Najlepšie miesta na návštevu Európy na leto 2020

Chcete výnimočnú dovolenku v Európe s množstvom slnečných dní? Tu môžete nájsť najcennejšie miesta na návštevu na leto v roku 2020.

Či už si chcete zobrať krátky víkend na pláži alebo kultúrny víkend, , vždy je lepšie,keď svieti slnko. Podľa európskeho Sunshine Indexu porovnaním trhu ponúkame vám najhodnotnejšie miesta na návštevu v Európe pre rok 2020.
 

1. Kréta, Grécko
Ak hľadáte najlacnejšie letné slnko v Európe v roku 2020, nepozerajte sa ďalej ako na grécky ostrov Kréta. Tento krásny malý ostrovček má počas júla maximálne 29 ° C a zatiaľ len 12 EUR za hodinu slnečného svitu, je to podľa štúdií ďaleko najkvalitnejším letným slnečným miestom v Európe.

Kréta sedí v Stredozemnom mori, čo znamená, že plávanie je skôr zábavné ako výskúmné ponorenia do Atlantiku a pre vnútrozemské aktívne typy tu existujú aj mimoriadne turistické chodníky a rokle, ktoré je možné preskúmať.
 

2. Istanbul, Turecko
Turecko je hviezdne mesto a je veľkolepé miesto pre predĺžený víkend. Strávte tu ranné prehliadky na veľkom bazári, potom poďte na ostrov Bospor a dajte si čerstvý rybací sendvič priamo v prístave, keď prídu rybárske lode - pre vás budú grilovať priamo na palube.

Istanbul má niečo pre každého, či už je to brilantné múzeum umenia alebo krásna mešita, ktorú môžete obdivovať. Navyše je tu ubytovanie pre všetky rozpočty a veľa strešných bazénov, aby ste sa mohli opaľovať, keď si potrebujete oddýchnuť.
 

3. Rím, Taliansko
V Ríme je toľko, čo sa dá vidieť, budete potrebovať celé leto, aby ste si to celé prešli. Ak na to však nemáte, vychutnajte si prechádzku históriou v kľúčových rímskych pamiatkach - v Koloseu, Panteóne a na fóre - pred vstupom do Vatikánu, aby ste videli veľmi obdivovanú Sixtínsku kaplnku.

Využite čo najviac letného slnečného svitu v mnohých parkoch a záhradách po celom meste - milujeme upravené pozemky na Villa Borghese alebo Botanickej záhrade, ktoré prehliadli Palazzo Corsini zo 17. storočia a ochlaďte sa gelatom pri prechádzke.
 

4. St Petersburg, Rusko
Rusko nemusí byť vašou prvou myšlienkou na letné slnečné svitanie, ale v elegantnom meste ako je Petrohrad môže byť dosť pekne a môžete byť milo prekvapený. Pekné kanály mesta pripomínajú Benátky, lemované farebnými budovami a dláždenými chodníkmi.

Grandeur tu oplýva, s palácami, ako je Stroganov a slnečno-žltý Pavlovsk, ktorý nastavil štandard pre kráľovské rezidencie. Najkrajším obdivom z rieky je Ermitáž, rozsiahla galéria s obrovskou zbierkou umenia svetovej úrovne - neporovnateľné múzeum v Petrohrade.
 

5. Korfu, Grécko
Tento nádherný grécky ostrov je jedným z najobľúbenejších destinácií v Európe pre letné slnko a najlepšie podľa porovnania trhu. Robustné hory dotujú svoj interiér a plážové rezorty pre všetky rozpočty objímajú pekné pobrežie. K dispozícii sú žlté piesočné pláže, nádherné azúrové lagúny a malé grécke taverny, ktoré slúžia najčerstvejšiemu úlovku dňa.

Milovníci histórie budú milovať návštevu staréj pevnosti z 13. storočia (Palaio Frourio) a centra mesta Korfu, ktoré je zapísané na zozname UNESCO, kde neoklasicistné budovy ako palác sv. Michala alebo Listonská arkáda dávajú kráľovský pocit.

Kontakt na parkovanie pri letisku

Adresa parkoviska

Galvániho 10, 821 04 Ružinov Bratislava, Slovenská republika

GPS súradnice

+48° 10' 26.88" +17° 10' 21.54"

E-mailová adresa
Telefónne číslo
+421 948 11 58 58

Pridajte si nás na sociálnych sieťach

Ak ste nútený rezerváciu zrušiť kontaktujte nás prosím e-mailom na  info@parkovanieletisko.sk  najneskôr 7 dní pred Vašim príchodom. V e-maily uveďte ŠPZ a dátum príchodu na parkovisko.